Video

promo
svatba
firemní video
rodinné video
večírek
oslavy

Foto

svatba
rodinné foto
firemní foto
portréty
večírek
oslavy

Grafika

banner
logo
vizitky
letáky
nálepky
oznámení
etiketa
kalendáře
obálky
design
návrhy
úvodky

Web

firemní
osobní
návrhy
design

NAŠE SLUŽBY


Níže naleznete veškeré služby, které poskytujeme.

Video - Kamera


Natáčíme veškeré typy videí v profesionální kvalitě Full HD nebo 4K. Ceny se liší podle náročnosti natáčení. Pro inviduální ceník nás určitě neváhejte kontaktovat.


Více informací

Grafika


Chcete nové logo, banner či propagační plakát? Nechte to naším grafikům! Vytváříme moderní minimalistické grafické výstupy a naši grafici mají dlouhodobé zkušenosti z oboru. Pro individuální ceník nás neváhejte kontaktovat!

Více informací

Fotografování


Fotografujeme veškeré typy událostí, portréty, interiéry a mnoho dalšího. Ceny se liší podle náročnosti focení. Pro inviduální ceník nás neváhejte kontaktovat.


Více informací

Úprava fotografií


Máte fotografie, které nebyly vyfoceny zrovna nejlépe? Dejte je nám! Disponujeme programy od společnosti Adobe a Zoner a s úpravou a retuší fotografií máme dlouhé zkušenosti.

Tvorba webových stránek


Zakládáte web? Chcete ukázat váš produkt či služby? Nepochybně budete potřebovat webové stránky! Svěřte se do rukou našich webařů, kteří vám navrhnou web přesně pro vaše potřeby.

Více informací

Střih videa


Máte spoustu natočeného materiálu? Dejte ho nám a my z něj sestříháme perfektní video! Disponujeme profesionálními programy od společnosti Adobe, Sony a Apple (Final Cut)..